Zasada działania naszego szkaplerza jest bardzo prosta!

5

z każdego zakupionego szkaplerza jest przeznaczane na wsparcie dla dzieci i rodzin – podopiecznych Hospicjum Perinatalnego we Wrocławiu oraz, w przyszłości, innych hospicjów perinatalnych działających na terenie całej Polski.

 

Co to jest HOSPICJUM PERINATALNE?

To miejsce wsparcia medycznego, psychologicznego i duchowego dla rodziców spodziewających się dzieci, które według obowiązującej wiedzy medycznej mogą umrzeć przed, a także podczas porodu lub w niedługim czasie po nim, z uwagi na posiadanie określonych wrodzonych wad.

Hospicja perinatalne stanowią alternatywę dla aborcji ze wskazań embriopatologicznych.

Inicjatywa #szkaplerzktorypomaga to nasza swoista odpowiedź na to, co dzieje się obecnie na ulicach polskich miast, gdzie w ramach protestu przeciwko niedawnemu wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, jawnie wysuwane są postulaty zabijania nienarodzonych dzieci, i to nie tylko tych chorych…

Działamy w myśl słów listu św. Pawła do Rzymian: «Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj» (Rz 12,2)

Zdajemy sobie sprawę, że system publicznej opieki zdrowotnej nie oferuje wystarczającego wsparcia dla rodzin, które borykają się z doświadczeniem nieuleczalnej choroby dziecka w fazie prenatalnej. Dlatego każda złotówka przekazana instytucjom, które się tym zajmują, jest nieoceniona w kontekście ochrony godności życia ludzkiego od poczęcia aż do jego naturalnej śmierci.

RAZEM MOŻEMY DOKONAĆ WIELKICH RZECZY!!!

Zachęcamy do przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego (niekoniecznie naszego), gdyż pragniemy propagować styl życia oparty na całkowitym oddaniu się pod opiekę Maryi i korzystaniu z bogactwa łask z tego płynących (korzyści z noszenia szkaplerza znajdziesz TUTAJ)

Szkaplerz, który stworzyliśmy pomaga w dwójnasób: osobę go przyjmującą przybliża do Serca Maryi i Jezusa, a z drugiej strony pieniądze uzyskane z jego sprzedaży wspierają bezpośrednio dzieci i ich rodziny w jakże trudnym dla nich czasie.

Wszystkie wpłaty na konto hospicjów perinatalnych będą dokumentowane stosownymi zaświadczeniami i potwierdzeniami przelewów.

 

DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE I ŻYCZYMY PIĘKNEGO ŻYCIA ZE SZKAPLERZEM !!!

Szczęść Boże